Carl Larsson
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL LARSSON (1853-1919), efter, "Vikingatåg", signerad och daterad i trycket C. L Sundborn 1900, V. Jernbergh Lit., litografi efter akvarell, ca 59x91 cm
Kuntoraportti
766877
Päivämäärä:
2020-05-03