Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL LARSSON (1853-1919), efter, "Vikingatåg", signerad och daterad i trycket C. L Sundborn 1900, V. Jernbergh Lit., litografi efter akvarell, ca 59x91 cm

Kuntoraportti

766877

Päivämäärä:

2020-05-03