Erik Arosenius gouache

Erik Arosenius gouache
Erik Arosenius gouache
Erik Arosenius gouache
Erik Arosenius gouache
Erik Arosenius gouache
Erik Arosenius gouache

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK AROSENIUS, (1880-1953): "Nemesis", signerad E A samt daterad 32, gouache, ca 29x20 cm

766880

2020-05-03