Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, kerub i patinerad gips, lös belysning, otydligt signerad A. Hallåm ?, höjd ca 47 cm
Skador
766884
2020-04-30