Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, kerub i patinerad gips, lös belysning, otydligt signerad A. Hallåm ?, höjd ca 47 cm

Skador

766884

2020-04-30