Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stockholm Open 1985", signerad P v Schantz, färglitografi, bladmått ca 70x50 cm, oramad
Veck och mindre skada i marginalen
766890
2020-05-01