Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stockholm Open 1985", signerad P v Schantz, färglitografi, bladmått ca 70x50 cm, oramad

Veck och mindre skada i marginalen

766890

2020-05-01