Vägglyster

Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster
Vägglyster

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

VÄGGLYSTER, 1800-talets slut, 3 armar, prismor, förgyllda höjd ca 26, djup 32 cm

Saknar några prismor

766892

2020-04-30