Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Xa", signerad Baertling, 1967-74, EA, färgserigrafi, bladmått ca 92x46 cm, oramad

Smärre ytskador o obetydliga fläckar

766897

2020-05-01