Harry Booström olja på pannå

Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå
Harry Booström olja på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Mot svart yta", signerad Booström -59, olja på pannå, 16x51 cm

766900

2020-05-10