Johan Christoffer Boklund, olja på duk
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHAN CHRISTOFFER BOKLUND (1817-1880), Mansporträtt, troligen utfört under Paris-tiden, monogramsignerad JB, olja på duk, i guldförgylld och rikt dekorerad ram från 1800-talets tredje kvartal, 56 x 44 cm
Duken med hål, slitage
766903
2020-05-10