Sminkbord SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Casino" sminkbord, Tingströms, Bra Bohag, 1960/70-tal, stomme i ek, uppfällbar skiva samt utdragbar låda, stämpelmärkt, höjd ca 72, 100x45 cm
Bruksslitage
766912
2020-05-03