Sminkbord SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Casino" sminkbord, Tingströms, Bra Bohag, 1960/70-tal, stomme i ek, uppfällbar skiva samt utdragbar låda, stämpelmärkt, höjd ca 72, 100x45 cm

Bruksslitage

766912

2020-05-03