Salongsbord
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets början, bonad björk, mässingbricka märkt Karl Lindkvist Söderköping medföljer, bordets höjd ca 76, diameter ca 59 cm, brickans diameter ca 63 cm
Brickan med slitage, bordet med bruksslitage
766913
2020-04-30