Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets början, bonad björk, mässingbricka märkt Karl Lindkvist Söderköping medföljer, bordets höjd ca 76, diameter ca 59 cm, brickans diameter ca 63 cm

Brickan med slitage, bordet med bruksslitage

766913

2020-04-30