Spegellampett IKEA

Spegellampett IKEA
Spegellampett IKEA
Spegellampett IKEA
Spegellampett IKEA
Spegellampett IKEA
Spegellampett IKEA

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, "Regnaholm", Ikeas 1700-talsserie, ljusarm i mässing, krön med delvis genombruten dekor, förgylld, ca 58 cm

Smärre färgslitage

766916

2020-04-30