Sameknivar 2 st

Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st
Sameknivar 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIVAR, 2 st, osignerade, 1 s.k huggare, skaft i renhorn med hornkrans, blad i kolstål, slida i skinn med dekor, 1 kniv med skaft i renhorn, blad i stål, slida i renhorn och skinn, glöddritad dekor med motiv av ren, längd ca 42 respektive 30 cm

Ålders- samt bruksrelaterat slitage

766931

2020-05-03