Bord funkis Nyköping

Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping
Bord funkis Nyköping

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, AB Exportlist, Nyköping, 1930/40-tal, stålrör, björk samt bemålat i silver, märkt undertill MÖNSTERSKYDD ENL LAG A-B EXPORTLIST NYKÖPING SWEDEN, höjd 64, diameter upptill 70 cm

smärre slitage, bemålningen något påbättrad

766932

2020-05-10