Bord funkis Nyköping
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD, AB Exportlist, Nyköping, 1930/40-tal, stålrör, björk samt bemålat i silver, märkt undertill MÖNSTERSKYDD ENL LAG A-B EXPORTLIST NYKÖPING SWEDEN, höjd 64, diameter upptill 70 cm
smärre slitage, bemålningen något påbättrad
766932
2020-05-10