Fåtöljer samt soffbord bambu rotting

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER samt SOFFBORD, 3 dlr, 1980/90-tal, bestående av 1-par fåtöljer samt 1 soffbord, stomme i bambu med rotting, plymåer med textilklädsel, kvadrat soffbord med glasskiva, höjd ca 54, 70x70, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

766945

2020-05-02