Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

1 500 EUR

BORDSPENDYL, Empire, tidigt 1800-tal, Frankrike, brännförgylld brons, fot 12,5 x 12,5 cm, höjd ca 41 cm, serienummer 3661

766948

2020-05-17