Børge Mogensen BM-61 stolar

Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar
Børge Mogensen BM-61 stolar

Klubbat för:

38 000 SEK

25 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, "BM-61", stolar, 7 st., Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgivna 1957, ek och flätad rotting, höjd 74, sitthöjd 44 cm

mindre slitage och skador

766949

2020-05-10