1216 - Kaffe- och moccaskedar silver emalj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESKEDAR OCH MOCCASKEDAR, 107 st., silver, delvis förgyllda, olika modeller och olikfärgad emaljdekor, bl. a. David Andersen Oslo, Atelier Borgila Stockholm och Ela Danmark, delvis i etuier

emaljskador

766956

2020-08-23