1216 - Kaffe- och moccaskedar silver emalj
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAFFESKEDAR OCH MOCCASKEDAR, 107 st., silver, delvis förgyllda, olika modeller och olikfärgad emaljdekor, bl. a. David Andersen Oslo, Atelier Borgila Stockholm och Ela Danmark, delvis i etuier
emaljskador
766956
2020-08-23