Vällingklocka
2020-05-02
766966
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄLLINGKLOCKA, 1900-talets andra hälft, järn, märkt SKF, total höjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken