Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, av bambu, omkring 1900, 2 uppsatser, målad dekor, grön skinnskiva, 3 lådor, höjd 85, 52x92 cm

Skador, färg med krackelyrer, skiva med vattenskador, nyckel saknas

766970

2020-05-01