Niels Gammelgaard IKEA Järpen

Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen
Niels Gammelgaard IKEA Järpen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD, 3 dlr ur serien "Järpen", IKEA, formgiven 1983, bestående av 1-par fåtöljer och 1 sidobord, stomme i vitlackerat stål, detaljer i svart plast, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, omlackerade vid något tillfälle, färgkrackelering

766972

2020-05-03