Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, underhylla i rotting, höjd ca 55, 115x53 cm

Ytslitage/repor

766975

2020-05-01