Matgrupp, Ikea

Matgrupp, Ikea
Matgrupp, Ikea
Matgrupp, Ikea
Matgrupp, Ikea
Matgrupp, Ikea
Matgrupp, Ikea

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 5 delar, 1950-tal, matbord, 2 st stolar, 2 st pallar, IKEA, Perstorpsskiva och bemålat stålrör, med förlängningsskiva, mörkt röd vinylklädsel, höjd ca 71, 75x99 cm, maxlängd ca 123 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage på skiva och stålrör, visst färgbortskav, del av klädsel utbytt på och stolar och pallar

766976

2020-05-02