Matgrupp, Ikea
Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MATGRUPP, 5 delar, 1950-tal, matbord, 2 st stolar, 2 st pallar, IKEA, Perstorpsskiva och bemålat stålrör, med förlängningsskiva, mörkt röd vinylklädsel, höjd ca 71, 75x99 cm, maxlängd ca 123 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage på skiva och stålrör, visst färgbortskav, del av klädsel utbytt på och stolar och pallar
766976
2020-05-02