Theresia Sandström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1914, 64 x 105 cm.

Krackelyr.

767000

2020-05-11