Petr Alexandrovich NILUS: Månsken

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

Petr Alexandrovich NILUS (1869-1943): Månsken, signerad P Nilouss Paris, gouache, 15x25 cm.

Smärre veck, minimala krackelyrer, minimalt färgbortfall

767003

2020-05-10