Jan Naliwajko väggrelief

Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief
Jan Naliwajko väggrelief

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, silverfolierat plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2006, ca 80x64x17 cm

mindre repor

767012

2020-05-06