Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, silverfolierat plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2006, ca 80x64x17 cm
mindre repor
767012
2020-05-06