Stellan Mörner pastell

Stellan Mörner pastell
Stellan Mörner pastell
Stellan Mörner pastell
Stellan Mörner pastell
Stellan Mörner pastell
Stellan Mörner pastell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Surrealistiskt motiv signerad Mörner, 1930-tal, pastell, bildmått ca 36x51 cm

767033

2020-05-02