Vaser mässing jugend

Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend
Vaser mässing jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1-par, 1920-tal, jugend, mässing, floral reliefdekor, höjd ca 38, diameter ca 15 cm

Smärre bucklor, slitage, smärre ärgning

767057

2020-05-03