Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets mitt, gips, i form av manshuvud i profil, gips, höjd ca 50, bredd ca 30
Smärre slitage
767059
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här