Gipsskulptur kvinna

Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna
Gipsskulptur kvinna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets mitt, gips, i form av poserande kvinna, gips, höjd ca 30, bredd ca 35 cm

Smärre slitage

767066

2020-05-03