Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FIOL, stämpelmärkt Paganini, sannolikt tillverkad i Tyskland, tidigt 1900-tal, längd ca 60
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
767068
2020-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner