Takfotogenlampa jugend

Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend
Takfotogenlampa jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1910/20-tal, O&C Böhmen, jugend, stomme i järn, majolika, tre ljushållare, behängd med prismor, höjd ca 105, diameter ca 45

Bruksslitage, ej kontrollerad oljehus, saknade delar kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

767077

2020-05-03