Emil Åberg, Hemuppgiften

Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften
Emil Åberg, Hemuppgiften

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): Hemuppgiften, signerad E å berg, olja på pannå, 20x14 cm

767081

2020-05-10