Emil Åberg, Hemuppgiften
2020-05-10
767081
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL ÅBERG (1864-1940): Hemuppgiften, signerad E å berg, olja på pannå, 20x14 cm