Takarmatur Kartell
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FERRUCCIO LAVIANI, "FL/Y", takarmatur, för Kartell, Italien, orange transparent metakrylat, etikettmärkning, höjd ca 33, diameter 52 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
767098
2020-05-03