Björn Gidstam akvarell

Björn Gidstam akvarell
Björn Gidstam akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN GIDSTAM (född 1938): gårdsmotiv, signerad B.Gidstam, akvarell, ca 55x40 cm

Ej examinerad ur ram

767106

2020-05-03