Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, Pe Fe Ge, 1900-talets mitt, lackad metall, längd ca 115 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

767109

2020-05-03