Skrivbordsstol läderklädd
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1970-tal, Ring Möbelfabrik, Norge, brunt läder, betsat trä, fot i kromad aluminium på hjultrissor i plast, höj och sänkbar, märkt "Made in Norway by Ring Möbelfabrikk patents applied for", bredd 59x49 cm
Bruksslitage, repor, märken
767110
2020-05-03