Skrivbordsstol läderklädd

Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd
Skrivbordsstol läderklädd

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1970-tal, Ring Möbelfabrik, Norge, brunt läder, betsat trä, fot i kromad aluminium på hjultrissor i plast, höj och sänkbar, märkt "Made in Norway by Ring Möbelfabrikk patents applied for", bredd 59x49 cm

Bruksslitage, repor, märken

767110

2020-05-03