Rally sidobord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Rally", sängbord, 1-par, 1960/70-tal, stomme i ek, utdragbar låda, höjd ca 60, 50x35 cm
Bruksslitage, fläckar förekommer, saknar metallskena vid ena lådan, spicka längs den andra lådan
767114
2020-05-03