Rally sidobord

Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord
Rally sidobord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Rally", sängbord, 1-par, 1960/70-tal, stomme i ek, utdragbar låda, höjd ca 60, 50x35 cm

Bruksslitage, fläckar förekommer, saknar metallskena vid ena lådan, spicka längs den andra lådan

767114

2020-05-03