Ella Wanner oljemålning

Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning
Ella Wanner oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELLA WANNER (1887-1962): Blommor, signerad och daterad Ella Wanner 1938, olja på duk, ca 55x46 cm

767121

2020-05-03