Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv av Södermälarstrand och Laurinska Huset, signerad och daterad Svenolov Ehrén -87, arkiv, träsnitt, bildmått ca 55x47 cm
767123
2020-05-03