Sven-Olof Ehrén träsnitt

Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv av Södermälarstrand och Laurinska Huset, signerad och daterad Svenolov Ehrén -87, arkiv, träsnitt, bildmått ca 55x47 cm

767123

2020-05-03