Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets första hälft, J A Edenholm, Gustafs, fasettslipat glas, krön med snäckdekor, höjd 145, bredd 56 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
767134
2020-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner