Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1900-talets första hälft, J A Edenholm, Gustafs, fasettslipat glas, krön med snäckdekor, höjd 145, bredd 56 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

767134

2020-05-05