Tanka

Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka
Tanka

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscen, omkring 1900-talets första hälft, passepartout av textil, yttre mått ca 113x70 cm

Slitage

767147

2020-05-03