Toko Shinoda litografi

Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Day Dream", signerad och daterad Toko Shinoda -82, 10/35, litografi, bladmått ca 70x52 cm

767150

2020-05-03