Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND WILHELMSSON, matbord, massiv furu, 1970-tal, höjd ca 71 cm, 220x110 cm
Ställvist omfattande bruksslitage vid toppskiva
767152
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här