Oidentifierad konstnär akvarell 1800-tal Stockholm

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Petersénska huset vid Munkbron i Gamla stan, Stockholm, akvarell, 61,5x92 cm

767155

2020-05-10