Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Undervattenvattensfall", signerad och daterad Tilpo 2006, olja på duk, ca 38x46 cm

767160

2020-05-03