Gavlar till trädgårdssoffor
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAVLAR (4), två från 1900-talets första hälft, de andra 1900-talets andra hälft, de senare bemålade, höjd ca 92 samt 82 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, rost, en av gavlarna skadat
767162
2020-05-03